Historie cechu a zakladatelů

8. května 2013 v 15:13 | HideoKojima |  Všeobecné informace
Přesuňme se na začátek roku 2011.svět je na úplném zažátku místa jako je Bažina či Kerindor neexistují. Prave v tomto období přichází z daleka do Modré vesnice válečník jmenem Moenox. Z jeho krve a krve draka povstali dva mocní bratři. Byli to tělesní válečníci HideoKojima a Hakuchitaka. Zde se začína psát historie cechu HeadQuarters, který vede Hideo a poboku svého bratra si projdou slávou i úpadkem.

HIDEOKOJIMA SE SVOU ŠAMANKOU v dobách cechu HeadQuarters
Hideo a jeho samanka

Krev, která koluje v jejich žilách je drží stále pospolu a dělá je stále mocnějšími. Avšak Jejich působnost netrvá dlouho, přibližně po roce a půl od založení cechu Haku a Hideo zmizeli. Nikdo nevědel kam a proč vůbec. Již ubělh rok, celý svět je přeměněn, vznikli nové kontinenty, utvořili se nové klany. Zkrátka vše je k nepoznání od dob slávy dvou bratrů.
Obchodní cestující: ´´ zem se otřásá, nebe se zatahuje. Slyšel jsem dupot koní a hlasitý řev lidí. V tom jsem zpatřil, jak z temné mlhy vyjíždí nejdřív jeden a pak druhý.... ´´. Na na tváři obchodního cestujícího se oběvil úsměv a poté se poklonil.
HideoKojima a Hakuchitaka jsou zpět.
Situace a okolnosti nedali Vůdci jinak na vybranou , než zrušit cech Headquarters a propustit členy. Tato doba je pro oba bratry těžká, nikdo znich nevědel co bude dál. Oba si prošli členství v mnoha klanech, až narazili na ten pravý. Byl to cech Eternity pod vedením slavného a moudrého bojovníka Arae. Hideo a Haku našli zázemí a mnoho přátel, ale jak tomu už bývá nic netrvá věčne. Araeho opustila duše a upadl do věčné temnoty, cech se rozpadá.
Hideovo brat Hakuchitaka se však rozhodl že nenechá situaci jen tak a sloučí rozpadlý cech Eternity do nového.
S požehnáním dračího boha zakládá se svým bratrem HideemKojimou cech INVADERS.

cech Invaders nápis ,Logo cechu

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 See See | Web | 8. května 2013 v 21:40 | Reagovat

Tak to je cool tady někdo je malý spisovatel :D

2 HideoKojima HideoKojima | 8. května 2013 v 21:51 | Reagovat

taky mmy to trvalo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama